Všechny reality show a moderátory nominované na Emmy, v čele s 10 nominacemi Drag Race

Všechny reality show a moderátory nominované na Emmy, v čele s 10 nominacemi Drag Race

Dnes bylo oznámeno 72. výroční nominace na cenu Emmy, počínaje bolestně pomalým a trapným ceremoniálem, který pořádal Leslie Jones s virtuálními moderátory Laverne Cox, Tatianou Maslany a Joshem Gadem.

Nominovaní reality TV byli méně bolestiví. Jistě, ještě jednou, dáno desítky možností , Televizní akademie zůstala s mnoha stejnými pořady a lidmi. Ale bylo nominováno několik nových pořadů – Láska je slepá , Jásot , Byli zde , Tygří král , abychom jmenovali alespoň některé – plus otřes v kategorii realitních hostitelů.

RuPaul's Drag Race byla nominována na 10 cen, dělená jako 11. nejvíce nominovaná show (s Příběh služebnice a paní Amerika ). Tato franšíza měla další tři nominace za související show, Odpojený (2) a Ze Skříně (jeden).Reality show, které měly pět a více nominací, byly Divné oko (7), Jásot (6), Hlas (6), Tygří král (6) a McMillion $ (5).

V kategorii realitních hostitelů jsou pouze dva z loňských nominovaných stejní: RuPaul a Dělat to spolumoderují Amy Poehler a Nick Offerman. Ostatní jsou všichni noví – a všechny týmy: hostitelé Divné oko , Nádrž se žraloky , a Nejlepší kuchař a navíc Nicole Byer.

moc nechápu jak Nádrž se žraloky Hvězdy 's jsou hostitelé, kromě toho, že kladou otázky, včetně těch, které je producenti vyzývají, aby se zeptali přes sluchátka.

V kategorii reality soutěže došlo k jednomu velkému přírůstku, Maskovaný zpěvák , zatímco Americký Ninja Warrior a Úžasný závod , oba nominovaní loni, letos nominováni nebyli. (TAR nemohl být, protože minulý rok nevysílal novou řadu.) Takže ano, způsobilých bylo 60 pořadů a členové Televizní akademie vybrali tytéž, opět, s výjimkou rušné a populární soutěže nové sítě.

Zde jsou nominovaní v sedmi hlavních televizních kategoriích bez scénáře, ale pro všechny nominované, včetně technických cen – např. Survivor: Winners at War byl nominován v kategoriích kamera a střih – viz úplný seznam nominovaných [PDF] .

Socha Emmy Televizní akademie

Vynikající dokumentární nebo literární seriál

  Američtí mistři, PBSHillary, HuluPoslední tanec, ESPNMcMillion $, HBOTygří král: Vražda, chaos a šílenství, Netflix

Vynikající hostovaný seriál literatury faktu nebo speciální

  Komedianti v autech dostávají kávu, NetflixLeah Remini: Scientologie a následky, A&EUgly Delicious, NetflixSvěrák, Zobrazit časSvět podle Jeffa Goldbluma, Disney+

Vynikající casting pro realitu

  Takto narozen, A&ELáska je slepá, NetflixDivné oko, NetflixRuPaul's Drag Race, VH1Hlas, NBC

Vynikající program strukturované reality

  Velmi Brady renovace, HGTVRoadshow starožitností, PBSLáska je slepá, NetflixDivné oko, NetflixNádrž se žraloky, ABC

Vynikající program nestrukturované reality

  Amy Schumer se učí vařit, Food NetworkJásot, NetflixKevin Hart: Don't Fuck This Up, NetflixRuPaul’s Drag Race: Untucked, VH1Byli zde, HBO

Vynikající hostitel pro program reality nebo soutěže

 • Amy Poehler, Nick Offerman, Dělat to
 • Nicole Byer, Nailed It!
 • Bobby Berk, Karamo Brown, Tan France, Antoni Porowski, Jonathan Van Ness, Divné oko
 • RuPaul, RuPaul's Drag Race
 • Barbara Corcoran, Mark Cuban, Lori Greiner, Daymond John, Robert Herjavec, Kevin O'Leary Nádrž se žraloky
 • Padma Lakshmi, Tom Colicchio, Nejlepší kuchař

Vynikající soutěžní program

  Maskovaný zpěvák, FoxNailed It!, NetflixRuPaul's Drag Race, VH1Nejlepší kuchař, VýborněHlas, NBC