The Masked Singer je hádací hra zabalená do děsivého kostýmu

The Masked Singer je hádací hra zabalená do děsivého kostýmu

Na dnešní večerní premiéře Maskovaný zpěvák — Foxova nová pěvecká soutěž, ve které celebrity vystupují zpoza propracovaných kostýmů — zpěv byl většinou otřesný a posuzování nevýslovně zbytečné.

Ale mě to zaujalo, protože chci vědět, kdo jsou lidé za maskami. (Tento příběh pojednává o identitě první odmaskované celebrity.)

Téměř okamžitě po premiéře pořadu na východním pobřeží byl trendem číslo 1 na Twitteru ve Spojených státech a hashtag byl plný dohadů.Reakce na sociálních sítích není dobrým prediktorem ani koreluje se skutečnými televizními hodnoceními, ale myslím si, že Fox bude mít slušný zásah – nebo alespoň slušné premiérové ​​hodnocení.

To je Protože Maskovaný zpěvák vytváří okamžitě působivou záhadu a v tom je genialita tohoto formátu (který již uspěl v Jižní Koreji , takže Fox importoval osvědčený hit).

Je to skvělý způsob, jak zaujmout diváky, aniž byste jim museli podbízet. ( Amerika hlasovala… )

Zpívající celebrity dokonce dostávají jednoslovné popisy, které odpovídají jejich pohádkově bláznivým, neuvěřitelně detailním kostýmům: Hroch, Jednorožec, Lev, Páv. (Několik kostýmů může být noční můra, ale jsou to nádherně detailní výtvory a je prostě směšné sledovat, jak vystupují.)

Show zahájila skladba The Who’s Who Are You, která byla použita jako ústřední melodie pro hit procedurální CSI stanice CBS, a toto spojení dává smysl: je to formulová show, která poskytuje hádanku a poté ji o méně než hodinu později vyřeší.

Byl jsem okamžitě připraven to vědět. Mé nadšení po prvním odhalení mírně opadlo, protože moje první odpověď byla: Kdo?

Široký přijímač Pittsburgh Steelers Antonio Brown a The Masked Singer hostí Nick Cannon na závěr premiéry seriálu. (Foto: Michael Becker/FOX)

To je však zcela na mně, kvůli mému nedostatku znalostí o sportu a NFL.

Také jsem alespoň očekával někoho opravdu slavného, ​​jako hvězdu, která se objevila na Nejhorší kuchaři v Americe: Celebrity Edition , ne něco jako Tanec s hvězdami (Antonio Brown se umístil na čtvrtém místě v sezóně 22).

Je to dostatečně velké jméno a hvězda, že show splnila svůj slib, i když jako Linda Holmes z NPR vypíchnut , existuje riziko pouze s jedním odhalením za týden. Pokud pro vás tato osoba nic neznamená, epizoda vám připadá jako krach.

Záhada, ale změť show

Úpravy odhalení však byly závratným nepořádkem – něco jako zbytek show.

Cesta k odhalení toho, kdo se skrývá za maskou, byla mnohem méně zajímavá než záhada.

Porotci – Ken Jeong, Jenny McCarthy, Nicole Scherzinger a Robin Thicke – a jejich hodnocení dávalo smysl asi tak, jako když někdo běží chytit autobus na běžícím pásu.

Než vyhodili nemožná jména, udělali bizarní domněnky: Justin Bieber! Lady Gaga! Meghan Markleová.

Meghan Markle! Prosím!

Představte si, že někomu dáte jako dárek puzzle. Nyní si představte, že příjemce vezme zabalenou krabici a zatřese s ní a pak se snaží uhodnout, co je na samotné skládačce.

Pes! Eiffelova věž! Améba! Slánka! Moje trpělivost s touto částí The Masked Singer!

Tak vypadalo posuzování. Tyto hloupé dohady mají za následek povznesení show, nebo alespoň naše vnímání: I když to není Lady Gaga, možná je to další zpěvačka ze seznamu A (pravděpodobně ne).

Rozhodčí jsou umístěni vysoko nad akcí a mají dalekohled, aby viděli, což je rozhodně vylepšení oproti ručnímu dalekohledu, který Amerika má talent nutí Heidi Klum k použití .

Připojí se také během balíčku klipů, kdy se celebrita – stále v kompletním kostýmu, ale se zastřeným hlasem – představuje. Existují stopy, v dialozích a ve vizuálech, a ty byly o krok nad údajnými stopami Krtek , ale také ne příliš užitečné.

Ale to nezabránilo rozhodčím v tom, aby to zkusili, pokud jen křičet věci znamená snažit se.

Alespoň hodina uběhla rychle: šest představení, s jedním vítězem a jedním poraženým určeným hlasováním diváků ve studiu, po kterých porota vybrala ze tří poraženého. Nick Cannon hostoval s velmi lehkým dotekem.

Bylo to rychlé a jednoduché, i když nějak moc dlouhé. Možná je to proto, že samotná show působí jako noční talk show, která byla bez důvodu rozšířena na hodinu a několik epizod.

Přesto se nemohu dočkat, až uvidím, kdo jsou ostatní.

Barack Obama? Theresa Mayová? Pane Rogersi? Voyager, který se vrátil z vesmíru jen proto, aby se objevil v The Masked Singer?

Vzhledem k tomu, že jejich zpěv opravdu nestál za moc, ale poté, co se setkáme s dalšími šesti celebritami v kostýmech, mohu jen DVR a rychle se přesunout na konec.