Tento týden budou mít premiéru nové mozkové hry, špionážní hry, sekaní šampioni a další reality TV

Tento týden budou mít premiéru nové mozkové hry, špionážní hry, sekaní šampioni a další reality TV

Dobré pondělní ráno! Realita a televizní premiéry bez scénáře tohoto týdne sahají od televizního debutu dokumentu nominovaného na Oscara až po zcela novou soutěž reality. Začněme tedy těmito dvěma představeními.

Dokument nominovaný na Oscara Jeskyně premiéru v televizi tento víkend (National Geographic Channel, sobota 25. ledna v 9). Je to Dr. Amani Ballour a její tým, kteří pracují na pomoci lidem v Sýrii a dělají jejich práci způsobem, který by byl nemyslitelný v represivní patriarchální kultuře, která existuje výše, podle popisu NatGeo. Potýkají se také s každodenním bombardováním, chronickým nedostatkem zásob a všudypřítomnou hrozbou chemických útoků.

Existuje webová stránka, StandwithDrAmani.com , na kterém si můžete přečíst prosbu Dr. Amani o pomoc a také se dozvědět o pořádání bezplatných promítání filmu ve školách a komunitách.Tento týden přichází na Bravo zbrusu nová soutěžní série s premiérou Špionážní hry (Bravo, pondělí v 10) to pochází ze skvělé řady producentů .

Zde je moje úplná recenze Špionážní hry , plus rozhovory s hvězdou a producentem seriálu .

Nový Sekaný turnaj začíná tento týden: Nasekáno: 50 000 $ Champs Challenge (Food Network, Tuesdays at 10) je soutěž mezi předchozími šampiony s cenou, která je, uhodli jste, 50 000 $. (Pokud jste ještě nečetli příběh pilota Choppeda, který je opravdu šílený, čtěte zde .)

Mozkové hry se restartuje (NatGeo, pondělí v 8) a nyní se odehrává ve studiu s hostitelem Keeganem-Michaelem Keyem, který hraje tyto mozkové hry s hosty celebrit.

Šéfkuchař Marcus Samuelsson Není vyžadován pas se vrací (PBS, pondělí v 9) svými návštěvami v šesti nových městech, kde mluví s lidmi a zkouší kuchyni v komunitách imigrantů.

V nové sérii následují dva manželé veterináři a jejich praxe Heartland Docs, MVDr (NatGeo WILD, sobota v 10).

Gwyneth Paltrow silně kritizován společnost Goop získává vlastní sérii Netflix: goop laboratoř (Netflix, pátek), která říká, že to jde do zákulisí s Gwyneth a jejím týmem, když zvažují a testují věci k prodeji bohatým lidem.

O dva dny dříve, v možná nesouvisejícím plánování, má Netflix premiéru Pandemie: Jak zabránit vypuknutí (Netflix, Wednesday), která se zaměřuje na virus chřipky.

Cirkus se vrací k pokrytí demokratických primárek – a pravděpodobně i senátního procesu s obviněným prezidentem Donaldem Trumpem (showtime, neděle v 8).

Showtime, The Circus, Mark Halperin, Mark McKinnon, John Hellemann

Mark Halperin (sedící), Mark McKinnon a John Hellemann, kteří nás provedou Cirkusem Showtime.

HGTV má tento týden premiéru dvou nových sezón:

    Rodné město(HGTV, pondělí v 9).Jediný svého druhu(HGTV, pondělí v 10)

Existují také nové sezóny Street Outlaws: Nejrychlejší v Americe (Objev, pondělí v 8) a Paranormální 911 (Travel Channel, sobota v 9).

Bývalá hvězda New England Patriots, z níž se stal usvědčený vrah Aaron Hernandez, je předmětem dokumentu Netflixu, který se minulou středu po premiéře objevoval na Twitteru celý den.

Dnes večer o něm má ID tříhodinový speciál. Aaron Hernandez: Záhada ID vraždy (ID, pondělí, 20. ledna, v 9) se ponoří do vyšetřování mnoha vražd spojených s Aaronem Hernandezem, blíže se podívá na motivace těchto vražd a zkoumá strach a zkázu, kterou po sobě zanechal, podle ID.

Přijměte hovor (PBS, pondělí, 19. ledna, v 10) vypráví příběh Minnesotana, jehož 19letý syn je zatčen, protože se pokoušel připojit k ISIS. Film, říká PBS, zkoumá rasismus a předsudky vůči imigrantům, vzestup cíleného náboru radikalizovaných skupin a boje muslimské mládeže vyrůstající v USA.

Emanuel (Starz, pondělí, 20. ledna, v 9) je dokument o rodinách lidí zabitých v kostele v Charlestonu přívržencem bílé rasy. Starz říká, že film je příběhem spravedlnosti a víry, lásky a nenávisti, zkoumá léčivou sílu odpuštění.

Beznadějně zamilovaní: Anna Nicole Smith & Larry Birkhead (Lifetime, pátek, 24. ledna, v 9) je příběhem jejich romantického, bouřlivého a často nestabilního spojení, které podle sítě zažehlo vysoce medializovanou bitvu o Dannielynn po jejím srdcervoucím předávkování a smrti.