Televizní pořady Julia Child jsou nyní zdarma streamovány na Pluto, Tubi a PBS

Televizní pořady Julia Child jsou nyní zdarma streamovány na Pluto, Tubi a PBS

Nádherné instruktážní kuchařské pořady Julie Child nyní mají svůj vlastní kanál 24/7, který je nyní zdarma streamován na Pluto TV, a připojuje se tak k několika dalším bezplatným možnostem streamování průkopnických pořadů šéfkuchaře.

Julia Child s artyčoky na Julia Child

Julia Child s artyčoky na Julia Child’s Best Bites (Foto: The Julia Child Foundation)

Pluto TV je bezplatná, reklamou podporovaná streamovací služba ViacomCBS, která má většinou živé televizní kanály. Každý kanál má buď téma, nebo konkrétní pořad a cyklicky prochází epizodami a/nebo sezónami, které se někdy mění. Má sbírku klasických televizních pořadů, kde se nachází kanál Julie Child.Pluto řekl, že je nový Kanál Julia Child , kanál 519, projde 165 hodinami pořadů včetně:

    Francouzský kuchař, který měl premiéru v roce 1963 a skončil v roce 1973Pečení s Julií, který se vysílal v letech 1996 až 2001Julia Child: Vaření s mistry kuchaři, který odvysílal 16 epizod od roku 1993 do roku 1994 a představoval šéfkuchaře včetně Lidie Bastianich, Emeril Lagasse, Jacquese Pepina, Nancy Silverton a Alice Waters.

Pluto neprozradilo, které epizody nebo sezóny se budou streamovat, ale také uvedl, že budou další pořady. Všechny tři pořady, které identifikovali, byly – a stále jsou – dostupné jinde. Amazon Prime má všech 10 sezón Francouzský kuchař , a PBS nabízí Pečení s Julií prostřednictvím své služby PBS Living. Obě tyto služby jsou předplacené.

Bezplatná streamovací služba na vyžádání Tubi TV již má čtyři roční období Francouzský kuchař , zatímco web PBS ano epizody Vaření s mistry kuchaři k dispozici ke shlédnutí zdarma.

Minulý rok PBS znovu vysílala části některých epizod seriálu Francouzský kuchař během opravdu zábavná nová show, Jídlo s Julií Dítě , který nechal kuchaře sledovat a diskutovat o její show.

Marcus Samuelsson a Vivian Howard sledují a diskutují o francouzském kuchaři. Příloha: Julia Child v epizodě své show

Marcus Samuelsson a Vivian Howard sledují a diskutují o francouzském kuchaři. Příloha: Julia Child v epizodě její show Julia Child’s Best Bites. (Foto Adam Shanker; vložená fotografie The Julia Child Foundation)