Survivor’s Ozzy svými OnlyFans fanoušky opravdu překvapil

Survivor’s Ozzy svými OnlyFans fanoušky opravdu překvapil

V roce 2006, předtím, než se objevil na čtyřech sezónách Pozůstalý , byl Ozzy Lusth v další reality show : Playboy TV Čtyřka , která shromáždila dva muže a dvě ženy na noční sexuální aktivitu, vše bylo natočeno. ( Další členové obsazení reality show šel v jeho stopách.)

Nyní, téměř o 15 let později, je Ozzy zpět k práci pσrn, ale nyní spíše pro sebe než pro korporaci. On oznámila na Instagramu na začátku listopadu, že se připojil k OnlyFans, a nyní účtuje 5 $ měsíčně pro přístup.

Takže to stojí za to? Nejprve zvažte Survivor Ostrov duchů Michael Yerger, který často přidává příspěvky částečně oblečené fotografie na jeho Instagram, který je také na OnlyFans, ale byl přetaženo na Reddit za to, kolik si účtuje a jak málo ukazuje. Jedna osoba napsal , lidé si koupili fotku za 22 dolarů a má na ní doslova džíny, jsou to vyhozené peníze. Další napsal: Mysleli byste si, že je to nějaká obrovská hvězda, ne jen nějaký sexy kluk z Survivor.Co se týče Ozzyho, někdo napsal , Dodal více než všechny OF Michaela Yergera v rozmezí 2 dnů. A můžete vidět důkazy o Ozzyho doručení bez placení.

Survivor Game Changers, Ozzy, tyč

Ozzy Lusth se drží na tyči v návratu klasické výzvy Survivor. (Obrázek od CBS)

V listopadu Ozzyho partnerka ve scéně, Kissa Sins, tweetoval extrémně explicitní video a napsal: Pamatujete si pořad Survivor na CBS?? No, šukal jsem před kamerou jednoho z jejich nejslavnějších soutěžících Ozzyho Lustha!!!!

Až do neděle jsem o ničem z toho nevěděl Ozzy tweetoval žádost: Kdokoli, kdo by mohl tento víkend natočit nějaké porno se mnou a Kissa Sins... lmk

Tak Ozzy tweetoval velmi explicitní, NSFW koláž fotografií .

Odpovědi na tyto tweety byly různé nadšení od kolegy, kteří přežili někomu hrozivý nahlásit svůj příspěvek lidem, kteří trvají na tom, že musel být hacknut, protože jak to mohl Ozzy udělat?!

Odpovědi na jeho tweety jsou kombinací totální překvapení a nějaká ostuda , zvláště od fanoušků, kteří nevěděli, že to pro Ozzyho nebylo úplně nové území. Jedna osoba tweetoval :

Vždycky jsem tě miloval a obdivoval, stejně jako miliony mladých lidí, kteří tě sledují, ale pojď, ty vole ty tvoje fotky na tvém běžném twitteru, kde je děti vidí, jsou naprosto nevhodné pro tvůj běžný twitterový účet.

ach ano, děti , kteří mohou být navždy poškozeni, když se dozvěděli, že lidé používají svá těla pro potěšení. Buďme však skuteční: pokud člověk, který je příliš mladý na to, aby viděl fotku soutěžícího v reality show při sexu, neměl by být na Twitteru, kde je fotka explicitní sexuální aktivity ve skutečnosti krotká ve srovnání se vším ostatním, co se v ní víří. žumpa.

Chápu to překvapení – v začátcích tohoto webu bylo spousta OMG vzhledů! odkazy a příběhy, protože to bylo nové, nové a zvědavé vidět někoho, koho jsme tak dobře znali, v televizi v tak intimnější podobě – i když mě stále překvapuje, že je to v roce 2001 překvapení.

Zdá se, že Ozzy změnil pohled na tento druh práce, což kdysi nazval chybou. Když se ho zeptali na jeho Čtyřka vzhled v rozhovor z roku 2007 , řekl,

Opravdu jsem si neuvědomoval rozsah svých činů a jak budou zdokumentovány *smích*. Víte, že jsem neměl v úmyslu stát se veřejnou osobou, takže jsem do toho šel s myšlenkou, že se chci bavit a být divoký a bláznivý. Při zpětném pohledu si samozřejmě myslím, že to byla chyba a přál bych si, abych se tak nezbláznil. Zároveň si to mohu zaškrtnout ze svého seznamu věcí, které ve svém životě děláte.

A teď se vrací k tomu, aby toho dělal víc. Dobré pro něj.