Survivor: Bude aliance ‚100 procent spolu‘ poslední tři?

Survivor: Bude aliance ‚100 procent spolu‘ poslední tři?

Survivor: Winners at War začal věrohodným argumentem pro to, aby se stal největší sezónou v historii show. Končí jako sezóna, která se možná ani nedostane do mé top 10. Hrdinové versus padouši to není, bohužel.

Je to špatná televize? Samozřejmě že ne. Byla to dvouhodinová epizoda? Samozřejmě že ne. To, co máme, je pevné spojenectví – Sarah, Tony, Ben – pochodující k posledním třem, přičemž Tony a Sarah nedostali za celou sezónu nula hlasů. Nikdo necílí ani na jednoho z nich! To je neuvěřitelně působivé, ale také neuspokojivé jako závěr epické bitvy vítězů. ( Co myslíš? Zde je anketa. )

Existuje jasná možnost rozrušení prostřednictvím navrátilce z Edge of Extinction, což by v tomto bodě bylo jak vítané, tak i odpadky, protože základní myšlenka Edge je stále na hovno . Ale s porotou 8 712 lidí, která právě strávila týdny a týdny s osobou, která se vrátí do hry, je to velmi silná možnost.Vracející se hráčkou bude Natalie, že? Na konci epizody, která se odehrála poslední den na Edge of Extinction, zálohovala U-Haul a vysypala své žetony ohně, čímž si koupila idol imunity, tři výhody ve výzvě ( tři! ) a arašídové máslo – a ještě jí zbylo šest žetonů. (Mimochodem, nabídku možností dostali podrobnosti o výzvě a každé ze tří výhod.)

Vzhledem k tomu, že Natalie již měla idol, dala ho Tysonovi, protože zjevně existuje pravidlo, že je dovoleno znovu vstoupit do hry pouze s jedním idolem. Minule vyhrál svou cestu, ale ona získala mnohem více pozornosti na Edge.

Je to královna Zániku, Tyson dokonce řekl o Natalie, než mu – alespoň ve vyprávění epizody – dala idol. Je to královna ostrova.

Je, i když se musím přinejmenším divit, jak délka času, který strávila na Extinction, přispěla k jejímu bohatství, a tím i pravděpodobnosti návratu do hry. Jako první venku měla více času než všichni ostatní na shromažďování žetonů ohně.

Několik lidí na Edge dostalo segmenty věnované jim, ale tato epizoda zajistila, že jsme si vzpomněli, jak daleko Natalie došla: Trvalo mi dlouho, než jsem se z toho dostala jako první a cítila jsem tu bezcennost, řekla. Mám pocit, že jsem tak dlouho mlel pomalu a tiše, ale všechna ta dřina za to stojí.

Groundhog Day pro Jeremyho končí a Nick hraje příliš pozdě

Tony Vlachos a Jeremy Collins ve hře Survivor: Winners at War, epizoda 11

Tony Vlachos a Jeremy Collins na Survivor: Winners at War epizoda 11 (obrázek z Survivor přes CBS)

Poslední dva lidé, kteří se připojili k Edge of Extinction, byli Jeremy – který se sám identifikoval Hromnice být cílem, ale nebýt přehlasován, nakonec skončilo – a Nick.

Epizoda byla zahájena tím, že Tony, Sarah a Ben zamířili na Nicka. Sarah objasnila centrální alianci: jsme v pevné poslední trojce, žádná kdyby, ands, nebo buts. Tony řekl: Jsme na 100 procent spolu.

Ale Sarah a Tony jsou k sobě také očividně těsnější než k Benovi, a i když chtěli Nicka jako dalšího, věděli, že Ben je hůře prodejný, takže ho Sarah komicky zmanipulovala, aby si myslel, že to byl jeho nápad, aby Nicka odmítl. Její společenská hra je v plamenech.

Pak Nick vyhrál imunitu. Tato výzva byla zahájena jedním z nejkrásnějších záběrů sezóny, dronem klouzajícím dozadu mezi stromy, ven na mýtinu a pak přímo skrz pestrobarevné rámy, které vytvořilo oddělení výzev.

Michele se ani nedokázala dostat přes své vypínací dráty dostatečně rychle, aby zachytila ​​míč kutálející se nad hlavou, takže se nikdy nedostala ani ke své skládačce a byla zničená.

Zpátky v táboře se střih skutečně ujišťuje, že víme, jak je Ben zmatený se svými pokusy být chytrý. Navrhl svému smrtelnému nepříteli Jeremymu (proč se navzájem tak nenávidí?), aby Jeremy získal výhodu Michele 50/50, kterou by mohl využít na sebe, a pak se Ben pokusil potutelně říct Michele, že se vsadil, že se Jeremy pokusí vzít. její výhoda.

A pak se Michele a Jeremy na sebe jen podívali a přesně zjistili, co se děje. Společně plánovali zaměřit se na Bena s pomocí Tonyho a Nicka. Problém je samozřejmě v tom, že Tony má s Benem poslední tři dohody. A Nick ještě nebyl připravený začít hrát Pozůstalý .

Tato skupina – Sarah, Tony, Ben, Nick a Denise – se zaměřila na Michele a Jeremyho, přičemž Michele úspěšně hodila svou mincí 50/50 a použila ji na sebe. (Kdyby to použila na Jeremyho, byla by to remíza 2:2 mezi ní a Benem a odešla by domů na hlasování.)

Kmenová rada dorazila za méně než půl hodiny do dvouhodinové epizody a tohle byla jedna z nejnudnějších epizod seriálu Show Jeffa Probsta přesto se spoustou obecných otázek a nejasných odpovědí. Připadalo mi to nekonečné a tak zbytečně dlouhé. Klidně jsem tam našel 90 sekund Starověké hlasy a sekvence úvodních titulků.

Výjimkou byla krátká diskuse o tom, jak hraní této hry ovlivňuje hráče, když se vrátí domů: Ben řekl, že nevěřil své ženě, Michele řekla, že nevěří ani lidem, kteří jí na ulici dávali pokyny. Opravdu si cením toho, že jsem to slyšel, a ten čas byl dobře strávený.

Členové obsazení se stávají postavami na obrazovce, ale stále jsou to skuteční lidé a naše zábava na ně působí.

Dobře, zpět ke sračkám o jejich volbách.

Michele dává předposlední epizodě život

Michele Fitzgerald během Survivor: Winners at War epizoda 8

Michele Fitzgerald během Survivor: Winners at War epizoda 8 (Foto Robert Voets/CBS Entertainment)

Michele dala této epizodě to málo života, co měla. Připadám si, jako bych si vzal nůž na máslo do přestřelky, a nevím, jak se vzpamatuju, řekla na začátku epizody, ale trochu se vzpamatovala.

Po hlasování Jeremyho, když Nick zůstal u těch tří a Denise, místo toho, aby se potenciálně jednalo o swingové hlasování, Michele uvedla pravdu: Jsme na dně pořadí, řekl Michele Nickovi. Pro nás žádná cesta do konce nevede.

Řekla nám, že Nick je příliš naivní, aby to viděl. Nick najednou vypadal, že je připraven hrát hru, ale čekal příliš dlouho – a pak se náhodou sabotoval.

Tony, Sarah a Ben se zaměřili na Michele a Nicka a rozhodli se nejprve zaměřit na Michele. Tony řekl, že je to proto, že je koza, tedy někdo, kdo nedostane žádné hlasy, ale když se podívám na neverbální obdiv poroty k ní, nejsem si jistý, zda je to pravda.

Ale na tom nezáleželo: V opakování první poloviny epizody získala Michele imunitu, předvedla okázale okouzlující tanec a také poukázala na odstín, který získávala od svých spolusoutěžících, kteří ani nedělali tu povrchní, lehkou realitu. Televizní potlesk – alespoň dokud na to neupozornila.

Při výzvě imunity musel Ben udělat o 30 procent více práce než všichni ostatní. Začalo to další výzvou utíkej a najdi na Extinction, kde byl Wendell vpředu, ale Natalie ve skutečnosti věděla, o čem vodítko odkazuje, a našla výhodu.

No, nevýhoda pro výzvu imunity. Natalie nabídla, že to Nickovi prodá osm žetonů ohně! A on přijal, dostal od Michele poslední dva, které potřeboval. Mluvte o inflaci: Idoly imunity stojí jen šest.

Později, na Edge, Yul v rozhovoru řekl, že ekonomika tokenů ohně přidává vrstvu nuancí, složitosti a flexibility, která dříve neexistovala. Flexibilita, jistě. Ale vypadá to jako opak nuance. Ve skutečnosti nemusíte hrát nuancovanou hru, pokud jste bohatí na žetony nebo idoly, nebo můžete využívat různé výhody, abyste omezovali hry ostatních lidí, místo abyste hráli dobře sami.

Nick hrál imunitu v nevýhodě anonymně proti Benovi, který stejně výzvu ještě nevyhrál, a způsobilo to, že byl paranoidní, což je podle mě malé vítězství. Ale protože Ben byl téměř vyrovnaný s Michele, mohl získat imunitu a dovolit alianci odhlasovat Michele. Ale bez ní jako cíle se obrátili k Nickovi. Takže od této nevýhody k jeho odchodu je alespoň tečkovaná čára.

Zpátky v táboře si Denise oblékla svůj Ijáčkový kostým a předstírala, že bude odhlasována. Požádala, aby snědla zbývající rýži, a nabídla se, že kmeni koupí další rýži pomocí žetonů ohně. proč to dělat? Řekla nám, že právě přijala roli sklíčené hráčky Survivor ve prospěch Nicka a Michele.

Zatímco Denise ve skutečnosti nebyla cílem, Tonyho pokusy o špehování se nakonec vyplatily, když se posadil na strom nad vodní studnou a slyšel, jak Denise mluví s Benem a Sarah o tom, že Tony je nebezpečný.

To skončilo jako určitý druh falešného publika: Zaměřili by se Tony a Sarah skutečně na Denise místo Nicka? Neudělali to a Nick byl vyřazen.

Na Tribal Council, v mém oblíbeném momentu z epizody, Michele řekla Jeffu ​​Probstovi, potřebuji tento náhrdelník dnes jako ryba potřebuje vodu, jako ty potřebuješ modrý knoflík a khaki .

Toto byla předposlední epizoda Survivor: Winners at War – a ve skutečnosti se to jmenovalo Předposlední krok války, z čehož se mi zatočila hlava, protože to je moje druhé oblíbené slovo hned po defenestraci, a tak jsem doufal, že během epizody bude někdo defenestrován.

Místo toho to byla bizarní epizoda a ne v dobrém slova smyslu. Po závěrečné Tribal Council jsme šli na Edge of Extinction, abychom si od Amber vyslechli pár pěkných myšlenek o tom, jak si váží svého času na Edge. Nejvíce se to ale soustředilo na Natalie a její nákupní horečku.

Poté nás čekalo několik minut rekapitulace sezóny. To je shrnutí, které obvykle začíná finále a vymezuje příběhové oblouky, jak je vidí producenti a editoři příběhu Survivor. Myslím, že to znamená, že to nebude na začátku finále?

Takže ano, předchozí díl Survivor byl poslední a následovala ukázka z finále a pak další scéna v táboře. Pozůstalý obvykle se pohybuje vpřed v čase, ale toto bylo a Star Trek: Nová generace epizoda cestování časem. (Přeháním.)

Před několika lety, Jeff Probst se zeptal, jestli Pozůstalý by měly mít 90minutové nebo dvouhodinové epizody . To byl jasný argument proti. Miluji dlouhé premiéry, kdy máme šanci skutečně poznat nové členy obsazení. A některé epizody si absolutně zaslouží více času a mohou se cítit zdrcené, když je tolik komprimováno do 44 minut.

Zabalit dva hlasy do jediné epizody by bylo těžké a pravděpodobně méně uspokojivé, ale tato epizoda byla více vycpaná než a Wipeout chod .