Show Marthy Stewart a Snoop Dogga se stává soutěží mezi celebritami

Show Marthy Stewart a Snoop Dogga se stává soutěží mezi celebritami

Po dvou sezónách, Martha & Snoop’s Potluck Dinner Party se vrátí, ale v novém formátu se soutěžemi mezi celebritami, které se spojí s Marthou Stewart a Snoop Doggem. Má dokonce nový název: Martha & Snoop’s Potluck Party Challenge.

Show se zjevně nebude vysílat v konzistentní čas, ale jako speciály, které se vysílají po celý rok.

První je tematicky zaměřený na 20. 4., svátek s marihuanou, a bude v něm bojovat Matthew McConaughey a Method Man.Co jsou to za soutěže? VH1 říká, že epizody postaví hostitele a jejich spoluhráče proti sobě, protože budou soutěžit v přátelských kulinářských výzvách naplněných tipy na recepty, nezapomenutelnými momenty a jídly hodnými Instagramu s nadějí, že vyhrají porotce celebrit na kýžené „Potluck Party“. Cena talíře.

Zde je upoutávka:

Celebrity a tematické epizody Martha & Snoop’s Potluck Party Challenge

Snoop Dogg, Martha Stewart, Martha & Snoop's Potluck Dinner Party, VH1

Snoop Dogg a Martha Stewart, hvězdy Martha & Snoop’s Potluck Dinner Party, se tento týden vrátí. (Foto od VH1)

VH1 oznámilo těchto 10 speciálů a říká, že data premiéry budou oznámena v budoucnu:

    BITVA NEJLEPŠÍCH (Den nejlepšího přítele):Tiffany Haddish, Meghan Trainor, Kandi BurrussMATKA VŠECH BITEV (Den matek):Octavia Spencer, Fergie, Rumer Willis, Toya WrightSUMMERTIME BLOCK PARTY SMACKDOWN:Nick Jonas, Joe Jonas, Kevin Jonas, Loni LoveHODY NA DEN OTCŮ: Regina Hall, Rev Run, Jessie T. UsherCHAMPIONSHIP CHOW DOWN (Sport):Michael Strahan, Laurie Hernandez, Jesse Palmer, Michael Rapaport#FRIENDSGIVING FACE OFF:Jimmy Kimmel, Yvonne Orji, GuillermoPRÁZDNINOVÝ MRAZÍK:Paris Hilton, Tank, Haha DavisHALLOWEENSKÝ JÍDLO BOJ:Eve, Lil Pump, Tami RomanNAJEZTE SVÉ SRDCE (Valentýn):Tamar Braxton, William Shatner, Trey Songz

Bylo odvysíláno dvacet epizod původní série, přičemž druhá řada skončila začátkem loňského podzimu. VH1 zdvojnásobil epizody pro druhou polovinu sezóny, vysílal dvě za noc.

Premiéru měl v roce 2016 a nabídl spoustu směšných žertů. Jídlo bylo skoro vedle; jak jsem psal ve své první recenzi , je to talk show organizovaná o vaření, kde místo pohovek slouží kamna a stůl jako místo pro setkávání. Bude to stejné pro tento nový formát a sezónu tři, nebo to bude spíše jako soutěž Food Network?