RuPaul’s Drag Race vyhrál svou druhou cenu Emmy, ale The Masked Singer dominoval

RuPaul’s Drag Race vyhrál svou druhou cenu Emmy, ale The Masked Singer dominoval

Kim Kardashian-West a Kendall Jenner se smáli divákům při uvádění soutěžní reality show Emmy do RuPaul's Drag Race , a přesto byla jejich prezentace jen jedním z několika ponížení, které žánr minulou noc utrpěl v rukou lidí produkujících ceny Emmy.

Titulek televizní reality show ze 71. udílení cen Emmy v hlavním vysílacím čase měl znít tak, že RuPaul’s Drag Race vyhrál svou druhou cenu Emmy v řadě v kategorii soutěžních soutěží vynikající reality a porazil stejnou skupinu jako loni, s výjimkounový účastník Nailed It! , který nahradil Projektová dráha v jinak statické kategorii.

Až na to, že to bylo Foxovo Maskovaný zpěvák měl největší zastoupení v televizním vysílání, které bylo nevyrovnané (pokud jsem laskavý) nebo nepořádek (pokud mám na mysli to, co jsem sledoval).Fox použil k propagaci před show a skutečné televizní vysílání Emmy Maskovaný zpěvák a to nejen v reklamách. To je zcela pochopitelné: použijte platformu k propagaci své největší show, zejména proto, že se o tři noci později vrací ve své druhé sezóně. (Emmy rotují mezi vysílacími sítěmi.)

Ale – s výjimkou předvádění kostýmů během pre-show – to většinou skončilo zdůrazňováním nejhorších částí Maskovaný zpěvák , tedy porotci, a nedělat pro výstavu absolutně nic.

Nick Cannon a Ken Jeong během 71. cen Emmy kousali Tik Tok

Žádná zastávka. Prosím, jen ne. (Foto od Fox)

Během skutečného televizního vysílání došlo k prodloužené bitvě se soudcem Kenem Jeongem a hostitelem Nickem Cannonem, během níž Ken Jeong vytvořil video Tik Tok. Ceny Emmy (a Oscary) udělaly hloupější kousky, ale nic nepřidalo, nikomu to nedalo důvod se dívat Maskovaný zpěvák a ztrácel čas v televizním vysílání, které už mělo dostatek času díky svému rozhodnutí nemít hostitele.

Tim Allen uvedl účty z Ernst & Young, tři lidé následovali na pódium Thingamajig. To byl zřejmě ten vtip. Když budeš takhle nestydatý, proč nejít ve velkém? Proč se trochu neposmívat? Fox neměl žádné nominované pořady a žádnou firemní rodinu, kterou by mohl propagovat, nyní, když Disney vlastní všechny nejlepší části bývalého impéria Fox a samotné Impérium končí, takže jim zbývá jen Maskovaný zpěvák a Jenny McCarthy: fuj.

Jenny McCarthy byla jednou z moderátorek předshow na červeném koberci Fox, která byla kvůli dlouhému fotbalovému zápasu naštěstí kratší, a byla stejně dobrá v moderování jako v hádání maskovaných zpěváků a poskytování lékařských rad.

Vypadalo to jako trochu: Jak málo může vědět o televizi a lidech, se kterými dělá rozhovory? Více, než ví o vakcínách, ale to je nízká laťka. Jak nepříjemně je dokáže vyvolat? Bylo to mnohem bolestivější než očkování proti chřipce, to je jisté. Zdálo se, že několik celebrit, s nimiž dělala rozhovor, se stydělo, že tam vůbec stojí, a rychle utekly.

Pak přišla skutečná prezentace reality soutěže Emmy, která je jedinou cenou za neskriptovanou show, která je uváděna v hlavním vysílacím čase; zbytek jepředstaveno během Creative Arts Emmys.

Tento argument jsem uvedl před třemi lety, ale myslím, že dnes platí:Je čas vrátit ceny reality TV do hlavního vysílacího času Emmy.

Představte si dnešní show, kdyby měla obsazení a producenty Divné oko , Anthony Bourdain Části neznámé , a Zdarma Solo přebírají jejich (největší) ocenění. Představte si, že Spojené odstíny Ameriky hostitel W. Kamau Bellpřednesl tento projevběhem udílení cen Emmy v hlavním vysílacím čase místo udílení cen za kreativní umění.

Emmys zvládaly televizní reality špatně, ale také špatně zvládaly televizní vysílání se scénářem a byl bych raději, kdyby se mezi průměrností více zviditelnily vysoce kvalitní programy bez scénáře.

Realitní soutěž Emmy prezentovaly Kim Kardashian-West a Kendall Jenner. Proč? Protože jsou hvězdami Držet krok s Kardashiankami a to je jediný příklad reality show, na kterou si mnoho lidí může myslet, takže nechme publikum a voliče Emmy dál trpět tímto klamem, než abychom je seznamovali s nějakým talentem, kterému se nevěnuje pozornost na úrovni Kardashian. Možná jeden z dalších vítězů Emmy, jako obsazení Divné oko , nebo W. Kamau Bell?

Naše rodina z první ruky ví, jak skutečně působivá televize pochází z toho, že skuteční lidé jsou sami sebou, řekla Kim Kardashian-West.

Nedělala si legraci, ale diváci se smáli a smáli. Kendall se o tom pokusila promluvit a dokončila Kimovu větu, která byla zjevně neúplná: …vyprávěli své příběhy nefiltrované a bez scénáře.

Publikum se dál smálo.

RuPaulova přítomnost na pódiu, obklopený producenty Drag Race , rychle vymazal Kardashianky. Svou děkovnou řeč zahájil slovy: Jsme tak hrdí na tuto show a jsme tak šťastní za všechny ty nádherné děti, které přijdou a ukážou, jak jsou krásné.

RuPaul přijal, ale ceny Emmy vyhrálo 15 lidí, včetně producentky Jacqueline Wilsonové, která zemřela začátkem tohoto měsíce:

 • Pamela Post, výkonná producentka
 • Tim Palazzola, výkonný producent
 • Randy Barbato, výkonný producent
 • Fenton Bailey, výkonný producent
 • Tom Campbell, výkonný producent
 • RuPaul Charles, výkonný producent
 • Steven Corfe, výkonný producent
 • Mandy Salangsang, výkonný producent
 • Bruce McCoy, spoluvýkonný producent
 • Michele Mills, Co-Executive Producent
 • Jacqueline Wilson, spoluvýkonná producentka
 • Thairin Smothers, hlavní producent
 • John Polly, producent
 • Michelle Visage, producent
 • Jen Passovoy, producent

Poté, co jmenovitě poděkoval některým z těchto producentů a lidí z VH1, RuPaul řekl:

Děkujeme Akademii, že pro nás hlasovala – a za to vás milujeme.

A když už mluvíme o hlasování a lásce: Jděte a zaregistrujte se k volbám. Jít do hlasování.govhlasování.gov a hlasujte, registrujte se.

Milujeme tě; všem moc děkuji.

Kromě toho jediná část cen Emmy, která uznala neskriptovanou televizi s jakoukoli úctou, byla část in memoriam. Je to proto, že zahrnoval producenta a manažera reality TV Tima Sullivana, který byl na obrazovce označen jako producent. Sullivan zemřel v květnu ve věku 42 let na rakovinu žlučovodů.

Minulý rok spoluzaložil novou produkční společnost Gang of Wolves se zkušeným showrunnerem Anthonym Carbonem a předtím bez scénáře pracoval ve Fullscreen, Zodiak USA, Goodbye Pictures a Magical Elves. Po Sullivanovi zůstalo dítě a jeho manželka Claire O'Donohoe, manažerka Fox bez scénáře. Nekrolog RealScreen zahrnuje vzpomínky od svých kolegů a přátel.