Obsazení Marriage Boot Camp: Hip Hop Edition a ukázka sezóny

Obsazení Marriage Boot Camp: Hip Hop Edition a ukázka sezóny

Když Manželský Boot Camp Začalo to vysílat dvě sezóny se členy obsazenými z WE tv’s Bridezillas .

Pak 3. až 14. série obsadili lidi z jiných televizních reality show a stalo se Marriage Boot Camp: Reality Stars.

Nyní, v sezóně 14, show vypouští podkapitolu hvězdy reality, takže může nabídnout pomoc ve vztazích skupině hip-hopových umělců - kteří jsou většinou hvězdami reality.Marriage Boot Camp: Hip Hop Edition podle tiskové zprávy slibuje, že páry z elity hip hopu si dají pauzu od svého okázalého životního stylu šampaňského, luxusních aut a zbožňujících fanoušků, aby znovu zaměřili pozornost na své vztahy v seriálu, což také pomáhá zaměřit pozornost na realitu hvězdy zoufale touží po větší pozornosti a/nebo práci.

Spolu s novým zaměřením se show také přesouvá z typického pátečního večera do nového domova.

Marriage Boot Camp: Hip Hop Edition se bude vysílat ve čtvrtek v 10 od 10. ledna po epizodách další reality show s hip-hopovými umělci mezi jejími členy, Vyrůstání v hip hopu .

Dr. Ish Major a Dr. Venus Dr. V Nicolino se oba vracejí, počínaje osmou sezónou převzali roli poradců/hostitelů od Jima a Elizabeth Carrollových.

Marriage Boot Camp Hip Hope Edition

WE tv slibuje, že dva lékaři posílí svou terapeutickou hru tím, že vytáhnou tyto páry přímo z hip hopu a rovnou do nejtěžších dvou týdnů, které vydrží, aby zachránili své toxické vztahy.

Mezi výzvy bude vystupovat u rozvodového soudu před jeho hvězdou, soudkyní Lynn Tolerovou.

Podívejte se na ukázku sezóny, po níž následuje seznam členů obsazení a jejich strasti ve vztahu.

Upoutávka a obsazení The Marriage Boot Camp: Hip Hop Edition

Zde jsou členové obsazení pro Marriage Boot Camp sezóny 14; reality show, ve kterých se objevili; a WE tv popisy jejich problémů, které jsou v uvozovkách:

Soulja Boy a Nia Riley (Love & Hip Hop: Hollywood). Soulja se chce vdát, ale Nia se snaží vymanit z jeho kontroly, zatímco se ocitla v křížové palbě jeho krutých útoků na sociálních sítích.

Waka Flocka a Tammy Rivera (Love & Hip Hop: Atlanta). Mohou vypadat, jako by všechno bylo gucci, ale chlípné zvěsti o nevěře říkají něco jiného.

Lil' Mo a Karl Dargan (R&B Divas: Los Angeles, Love & Hip Hop: New York). Karl byl údajně v jejich manželství nevěrný, zatímco Mo, živitel rodiny, je připraven dát všechny vedlejší kuřátka naplno.

Jessica Dime a Shawne Williams (Love & Hip Hop: Atlanta). Shawne na to navlékl prsten, ale za 2 roky ještě neurčil datum svatby!

Lil’ Fizz a Tiffany Campbell (Love & Hip Hop: Hollywood). Vyvinou poslední snahu, aby znovu zažehli jiskru, než láska úplně vyhasne! Ale Tiffany není jediná bývalá, na kterou Fizz narazí!