Návrat Amazing Race a Restaurant Impossible a další reality TV premiéry tento týden

Návrat Amazing Race a Restaurant Impossible a další reality TV premiéry tento týden

Dobré ráno! Je čas na náš týdenní pohled na to, jaké premiéry nás tento týden čekají v televizní reality show.

Za prvé, díky Milionová míle selhání, Úžasný závod 31 premiéry tento týden (CBS, středa v 9), mnohem dříve, než se očekávalo.

Zapne se ihned poté Survivor: Edge of Extinction (CBS, středa v 8). Mimochodem, slyšel jsem to minulý týden šílená kmenová rada byla součástí toho, co bylo původně zamýšleno jako epizoda se dvěma epizodami v jedné, a proto zde nebyla výzva k odměně.Ale epizoda z tohoto týdne vezme druhou polovinu a přidá ji do další epizody, takže podle CBS dostaneme dvě kmenové rady během jedné hodiny.

Tento minulý víkend, Zkontroloval jsem Buddy vs. Duff , který skončil včera večer a o kterém jsem si myslel byla velmi zvláštní show .

Buddy i Duff mají nové pořady: Buddy's měl premiéru včera večer a Duff's premiéry dnes večer: Duff bere dort (Food Network, Mondays at 10), na kterém překvapuje zasloužilé lidi dorty, které vytvořil.

Robert Irvine, Tom Bury, Restaurant Impossible

Robert Irvine a jeho dlouho trpící stavbyvedoucí Tom Bury v epizodě Restaurant Impossible. (Foto Emile Wamsteker/Food Network)

V dalších zprávách Food Network, Restaurace: Nemožné se vrací po několika letech mimo vysílání (Food Network, soboty v 9).

nebude mít Double Dare hostuje Marca Summerse jako jeho výkonného producenta tentokrát; právě cestuje po zemi.

další noc, Nejhorší kuchaři v Americe: Celebrity Edition (Food Network, neděle v 9) se vrací. Tentokrát: Tonya Harding, Jim J. Bullock, Morgan Fairchild, Taryn Manning, Jonathan Lipnicki, Alec Mapa, Kym Whitley a Jimmie Walker.

Zpět na nové sezóny: T.I. & Tiny: Friends & Family Hustle (VH1, pondělí v 9) a Výhodná sídla (HGTV, pondělí v 9).

Rekonstrukce: Amerika po občanské válce pokračuje tento týden (PBS, úterý 16. dubna od 9 do 23 hodin) Všechny čtyři epizody jsou k dispozici ke streamování zdarma.

Moderuje Henry Louis Gates Jr. a dívá se na 12 let po občanské válce, kdy došlo k seismickému posunu ve smyslu a složení naší demokracie, kdy miliony bývalých otroků a svobodných černochů hledali své právoplatné místo jako sobě rovné. občané podle zákona, jak uvedla PBS.

Přednáška Dr. Brené Brown na TEDu o zranitelnosti se před lety stalo povinným videem. V novém speciálu, tzv Brené Brown: Výzva k odvaze (Netflix, 19. dubna), diskutuje o tom, co je zapotřebí k tomu, aby si v kultuře definované nedostatkem, strachem a nejistotou zvolili odvahu před pohodlím, a také diskutuje o původu své přednášky na TEDu a postřezích, které získala z náhlého zviditelnění, které získala po jeho podle Netflixu velký veřejný příjem.

Konečně, Průlom: Myšlenky, které změnily svět je nový seriál (PBS, středa v 10), který se zabývá tím, jak lidé a šest revolučních vynálezů navždy změnilo svět. Ty vynálezy:

  • Dalekohled (17. dubna)
  • The Airplane (24. dubna)
  • Robot (1. května)
  • Auto (8. května)
  • The Rocket (15. května)
  • Smartphone (22. května)