Kdy bude mít Amazing Race 32 (konečně) premiéru a kdy skončí BB22 a Love Island

Kdy bude mít Amazing Race 32 (konečně) premiéru a kdy skončí BB22 a Love Island

CBS ve středu oznámila svůj podzimní program, který zahrnuje závěr svých dvou letních reality show – z nichž obě měly pozdní začátek – a také premiéru Úžasný závod 32 , která byla naplánována již dříve.

Harmonogram nevypadá jako normální podzim, s více neskriptovanými a reality TV než obvykle, protože scénáře se většinou ještě nevyrábějí, a také tři pořady, které jste mohli vidět jinde, například na Pop nebo CBS All Access.

Finále Big Brother 22

Julie Chen, fotografovaná pro Big Brother 22: All Stars

Julie Chen, fotografoval pro Big Brother 22: All Stars (Foto CBS)Velký bratr 22 skončí 28. října ve středu a bude mít dvouhodinové finále. Přehlídka má obvykle 90minutové finále, protože je spojena s 90minutovou premiérou Pozůstalý .

Ale nebude žádná nová sezóna Pozůstalý tento podzim . Jsem zklamaný, že CBS nevysílá znovu Přeživší: Borneo nebo dokonce pozdější sezónu místo toho. Přinášejí však Star Trek: Discovery vysílat, svou první sérii odvysílá ve čtvrtek v 10 od 24. září.

Ostrov lásky , který měl premiéru právě v pondělí, zakončí úterý 29. září hodinovým finále.

To znamená, že jeho druhá sezóna bude trvat něco málo přes jeden měsíc, stejně jako první sezóna. Trochu mě překvapuje, že to neprodlouží na několik měsíců, i když se rychle prokousají obsazením a přivádění nových lidí musí být jednou z nejnáročnějších – ne-li nejnáročnějších – částí produkce právě teď.

CBS také naplánovala další premiéry reality:

    Nejlepší #AtHome videa, kterou pořádá Cedric the Entertainer, která začíná 25. září v 8.Tajný šéf, který se vrací 2. října a vysílá v pátek v 9.
  • Skutečná kriminální show, FBI odtajněno , který se vysílá v úterý v 10 od 13. října

A samozřejmě je tu show, na kterou jsme čekali téměř dva roky…

TAR 32 konečně dostává (další) datum premiéry

Hostitel Amazing Race Phil Keoghan čeká na první tým, který dorazí během finále The Amazing Race 31, které odvysílalo své finále asi rok po ukončení produkce.

Hostitel Amazing Race Phil Keoghan čeká na první tým, který dorazí během finále The Amazing Race 31, které své finále odvysílalo asi rok po ukončení produkce. (Foto Elizabeth Morris/CBS)

Úžasný závod 32 nastavuje nějaký rekord způsobem, jakým se to odráží. Bylo to natočeno před téměř dvěma lety nějakou dobu v limbu .

Bylo naplánováno na květnová premiéra , a pak přerušil letní rozvrh .

Minulý měsíc CBS uvedla, že se bude vysílat TAR 32 Pozůstalý 's Wednesdays at 8 timeslot tento podzim, ale neuvedl datum premiéry. Nyní to máme: 14. října ve 21 hodin.

bude následovat Velký bratr tu noc, ale přesuňte se na svůj pravidelný časový úsek, ve středu v 8, následující týden, kdy odvysílá svou druhou epizodu před finále BB22.

Herecké obsazení Amazing Race 32 jsou zcela nové týmy —přinejmenším nový pro TAR, i když někteří z nich mohou mít známá jména.