Jsem Julie Chen Moonves. Dobrou noc.

Jsem Julie Chen Moonves. Dobrou noc.

Jsem Julie Chen Moonves mimo dům Velkého bratra s Brentem. Dobrou noc.

takhle Velký bratr Moderátorka Julie Chen ukončila živou epizodu dvojitého vystěhování BB20, když seděla vedle vystěhovaného soutěžícího Bretta (ne Brenta), což byl jemný, ale přímý signál podpory pro jejího manžela Les Moonves.

Julie se obvykle neoznačuje jako Julie Chen Moonves. I na začátku epizody se představila takto: Dobrý večer, já jsem Julie Chen. Vítejte v noci dvojitého vystěhování.Dnešní epizoda byla jejím prvním vystoupením v živém televizním vysílání od doby, kdy byl jejím manželem, bývalým generálním ředitelem a předsedou CBSnucen rezignovat v důsledku obvinění ze sexuálního napadení a obtěžováníod mnoha žen, které tvrdí, že je nejen obtěžoval a/nebo napadl, ale zničil jejich kariéru.

V neděli rezignoval a ona se neobjevila v The Talk Monday. Místo toho vydala toto prohlášení:

Beru si pár dní pauzu od The Talk, abych byl se svou rodinou. Brzy se vrátím a uvidíme se ve čtvrtek večer na Big Brother.

Epizoda dvojitého vystěhování Big Brother 20 byla typická živá epizoda plná technických problémů. Julie často četla ze scénáře na nápovědě, ale také dělala rozhovory se dvěma vystěhovanými soutěžícími.

I když přímo neřešila svou nepřítomnost nebo to, co se dělo na CBS – kde následoval Moonvesův odchod výkonný producent 60 Minutes byl vyhozen včera – vyslovení manželova příjmení se zdálo být jasným znamením jeho podpory.

Když New Yorker v červenci zveřejnil svůj první příběh s obviněními, Julie vydala toto prohlášení:

Svého manžela Leslie Moonvese znám od poloviny 90. let a jsem za něj vdaná téměř 14 let. Leslie je dobrý muž a milující otec, oddaný manžel a inspirativní vedoucí společnosti. Vždy to byl laskavý, slušný a morální člověk. Svého muže plně podporuji a stojím si za ním a jeho prohlášením.

V neděli, Informoval o tom Ronan Farrow z New Yorker šest nových tvrzení žen, že je Moonves nutil k orálnímu sexu na něm, že se jim vystavoval bez jejich souhlasu a že proti nim používal fyzické násilí a zastrašování.

Les Moonves Julie Chen léto 2015 TCA

Generální ředitel CBS Les Moonves a Big Brother hostí Julie Chen na akci CBS v létě 2015 TCA. (Fotka od Helga Estebová / Shutterstock )

Včera, tvůrce Designing Women Linda Bloodworth Thomason napsala kus pro THR že mě Les Moonves nikdy sexuálně neobtěžoval ani nenapadl. Moje setkání byla mnohem rafinovanější a vyvolávala jiný druh ničení. Diskutuje o příkladechjeho velmi úspěšná a skutečně nemorální, šikana, misogynní vláda a jak to ovlivnilo její kariéru.

Včera, v příběhu plném detailů ze zákulisí, Informoval o tom list The New York Times že Moonves použil veškerý svůj přesvědčovací šarm, aby šokované režiséry ujistil, že i když v jeho vzdálené minulosti mohlo být několik epizod se ženami, jiné zmíněné v článku byly ‚hrubě přehnané‘ nebo prostě nepravdivé. Jedna osoba ve správní radě řekla: Je mi jedno, jestli se ozve dalších 30 žen a budou tvrdit takové věci. Les je náš vůdce a můj názor na něj by to nezměnilo.

Ale správní rada se proti němu obrátila, když zjistila, jak uvedl New York Times, že jeden z žalobců pana Moonvese vyhrožuje zveřejněním svých tvrzení. Namísto hlášení situace se pan Moonves snažil najít ženě práci v CBS, aby si vydobyl její pokračující mlčení.