Hvězdné obsazení páté řady sám; Alone se vrací k původnímu formátu pořadu

Hvězdné obsazení páté řady sám; Alone se vrací k původnímu formátu pořadu

Sám Pátá řada se vrací k původnímu formátu show, kde soutěžící uvízli sami a museli přežít při natáčení sebe sama, ale tito soutěžící budou povědomí: show přivádí zpět bývalé členy obsazení, aby znovu soutěžili.

Tato nová hvězdná sezóna bude mít premiéru 14. června a natáčela se v severním Mongolsku, o kterém Historie říká, že má brutální teploty pod nulou a smrtící predátory.

Soutěžící a soutěžící budou sami, nikoli s partnery, jak slibuje tisková zpráva, že deset survivalistů bude od sebe dělit míle. (Čtvrtá sezóna uvízlí lidé s partnery , čímž v podstatě neguje svůj vlastní název.)Členové obsazení jsou:

  1. Sam Larson, první řada
  2. Nicole Apelian, sezóna dvě
  3. Randy Champagne, sezóna dvě
  4. Larry Roberts, druhá řada
  5. Britt Ahart, řada tři
  6. Carleigh Fairchild, sezóna tři
  7. Dave Nessia, sezóna tři
  8. Jesse Bosdell, sezóna čtvrtá
  9. Brad Richardson, čtvrtá sezóna
  10. Brooke Whipple, sezóna čtyři

Cena za pátou sezónu je stále 500 000 $.

Přečtěte si můj rozhovor s jedním z výkonných producentů show, Shawnem Wittem, který hovořil o změnách provedených ve čtvrté sezóně, v reakci na kritiku fanoušků a další detaily ze zákulisí .

Historie, Sám, druhá řada, obsazení

Obsazení ve druhé sezóně History’s Alone. (Foto Brendan Meadows/Historie)

Zde je úplný popis z historie o této nové sezóně:

Druhé šance nepřicházejí často, ale v této sezóně na „Alone“ je to všechno o vykoupení, protože bývalí účastníci hitu série o přežití HISTORY se vracejí v páté sérii s premiérou ve čtvrtek 14. června ve 22:00 ET/PT.

Deset survivalistů, kteří byli vysazeni v severním Mongolsku, dosud nejodlehlejším místě, budou od sebe vzdáleni míle a budou snášet brutální teploty pod nulou, smrtící predátory a trestající izolaci, když se znovu dostanou na své hranice.

Poté, co se tito muži a ženy nedostanou do svých příslušných ročních období, mají ještě větší motivaci a dobře naplánované strategie pro přežití. Pokud chtějí zůstat tím posledním, kdo stojí, musí si vybudovat vlastní úkryty, lovit si vlastní potravu a překonávat četné smrtící překážky – jako jedovatá sibiřská zmije a divocí vlci.

S deseti nástroji pro přežití každého, dostatečným vybavením pro fotoaparát, aby si mohli sami zdokumentovat své zážitky, a peněžní odměnou 500 000 $ na řadě, přinese pátá sezóna vyšší sázky, působivou úroveň vynalézavosti a větší touhu uspět než kdy předtím. Žádný kameraman. Žádné triky. „Sám“ je nejvyšší zkouškou lidské vůle a nelítostného odhodlání překonat živly. Kdo bude mít v této sezóně sílu vydržet nejdéle a vyhrát nejvyšší cenu?