Fox by měl The Masked Singer obnovit, ale udělat to spíše jako jihokorejskou verzi King of Mask Singer

Fox by měl The Masked Singer obnovit, ale udělat to spíše jako jihokorejskou verzi King of Mask Singer

Dnes večer byla první celá epizoda Maskovaný zpěvák kterou jsem sledoval od premiéry – premiéru, která se mi náramně líbila a byla vtažena do její tajemnosti. (Tento příběh zmiňuje odmaskovaného zpěváka epizody čtvrté.)

To je vybledlé: Když jsem šel hlavou, kdo byl demaskován ve druhé epizodě, prostě jsem epizodu smazal, protože jsem nemohl přijít na to, proč bych se na to chtěl hodinu dívat. Záhadou je, co dělá všechno ostatní tolerovatelným – a je toho hodně, co je potřeba tolerovat, od hloupých odhadů rozhodčích až po zjevné vodítka k průměrným výkonům.

Čtvrtá epizoda mě překvapila: Posledním nemaskovaným zpěvákem byl Pudl, ze kterého se vyklubala Margaret Cho.Důkladně jsem si užil její představení Time After Time od Cyndi Lauper, které mi zůstalo v hlavě dlouho po skončení epizody.

Bohužel, právě když si myslíte, že porotci nemohou být horší, hostující porotce Joel McHale ve skutečnosti uhodl, že Raven, který hrál Bad Romance Lady Gaga, byla Lady Gaga. Co?! A jedno z vodítek, které právě dostali, je zmíněný rok 1968, což je 18 let předtím, než se Lady Gaga vůbec narodila. Je to prostě hloupé. (Někteří naznačovali, že vtipkoval. Pokud ano, jeho vtipy se nelišily od ostatních odhadů panelu, což znamená, že nejsou vtipné.)

A i když bylo jasné, že Pudl je komik, objevilo se jméno soudce Judy, protože doslova jen říkají jména.

Vzhledem k dosavadním výsledkům porotců není překvapením, že jméno Margaret Cho nebylo nikdy zmíněno – kromě toho, že hostovala v show Kena Jeonga Dr. Ken jako sestra jeho postavy a on stále nepoznal její hlas, ani se nedal dohromady. některou z indicií.

Odhalení bylo zatím nejlepším momentem seriálu, kdy Ken Jeong řekla, že je průkopnicí asijsko-americké komedie, a pak ji přímo oslovila: Ty jsi důvod, proč jsem komik. Miluji tě tak moc, že ​​nemáš ponětí.

Možnost, že porota skutečně zná maskované zpěváky, přidává zajímavou složku – překvapuje mě, že to produkce udělala, protože je to riziko, že budou okamžitě rozpoznáni.

Rád bych viděl více takových momentů a také více fantastických kostýmů Mariny Toybiny, takže doufám, že Fox obnoví sérii a zkusí to znovu a napraví některé své chyby. Může to udělat půjčením z originálu.

King of Mask Singer má odpovědi na problémy The Masked Singer

Mimozemšťan, Nick Cannon, Maskovaný zpěvák

The Alien with Masked Singer host Nick Cannon (Foto: Michael Becker/Fox)

Foxova série je adaptací jihokorejského formátu , Král masek zpěvák , a myslím, že klíčem ke zlepšení americké verze je, aby se více podobala originálu.

Možná nebude možné mít stejný druh průběžné soutěže s otevřeným koncem, ale formát King of Mask Singer je mnohem silnější.

Napsal jsem kus pro Vulture nastínění pěti návrhů, které jsem měl pro show, a v rámci toho shrnutí původního formátu:

V Jižní Koreji se show pohybuje rychleji: je strukturována jako turnaj, který trvá dvě epizody a začíná s osmi celebritami. V prvním kole předvádějí dva maskovaní zpěváci stejnou píseň, z nichž jeden je vyřazen hlasováním diváků ve studiu a porotců. Ve druhém kole se utkají čtyři vítězové, každý zazpívá své vlastní písně, a poté se vítězové těchto bitev utkají ve třetím kole. Vítěz postoupí do čtvrtého kola, kde se utká s králem masky, vítězem předchozího turnaje. Když zpěvák kdykoli prohraje, okamžitě si sundá masku

To je mnohem lepší – a myslím, že by to jako seriál událostí fungovalo velmi dobře. Vysílejte jednu nebo dvě epizody, možná jednou za čtvrtletí, nebo maximálně několik týdnů po sobě.

Není důvod natahovat 12 soutěžících na 10 epizod; většina zpěváků není dost dobrá, aby to slyšela dvakrát. V soutěži ve stylu turnaje, jako je King of Mask Singer's, dobří zpěváci postupovali a špatní zpěváci byli okamžitě demaskováni.

Většinou kratší, dvouepizodní událost umožní show získat větší talent (možná někteří zpěváci; jihokorejská verze je téměř výhradně obsazena profesionálními zpěváky, kteří zpívají mimo svůj žánr).

Bylo by to také napínavější. Tolik vodítek The Masked Singer bylo snadné, takže čím déle to trvá, tím jasnější je identita zpěváka – nebo alespoň tím větší je konsenzus, který tlumí to počáteční vzrušení, které jsem měl během premiéry.

Zde je mých pět návrhů na přepracování pořadu:

  1. Použijte jihokorejský formát a udělejte z toho živou událost na dvě noci.
  2. Zrušte porotu – nebo alespoň nechte soudce udělat více.
  3. Obsaďte skutečné zpěváky nebo celebrity, které skutečně umí zpívat.
  4. Nechte si nádherné kostýmy.
  5. Udělejte něco jiného s nemaskovanými zpěváky.

Přečtěte si celý článek pro podrobnosti na každém.