Dary Julie Chen Moonves pro herce a štáb Velkého bratra: Bible, maska ​​„BB22 z milosti Boží“

Dary Julie Chen Moonves pro herce a štáb Velkého bratra: Bible, maska ​​„BB22 z milosti Boží“

V říjnu, dva dny před finále Velký bratr 22 , Informoval o tom Hamsterwatch že hostitelka reality soutěže CBS, Julie Chen Moonves, dala zaměstnancům dárky: obličejovou masku s nápisem „BB22“ a „z milosti Boží“ a „studijní bibli“... Slyšel jsem to od sebe & nesouvisející zdroje.

Ale nebyli to jen zaměstnanci, kteří dostali tyto dary: fanoušci i Velký bratr členové obsazení obdrželi některé ze stejných položek, jak sama Julie přiznala ve videu minulý měsíc.

19. listopadu rozdala Julie 10 dárkových tašek Big Brother, oznamuje to ve videu na Instagramu . Dárková karta AMEX v hodnotě 100 USD; limitovaná edice masky Velkého bratra, kterou dostali pouze zaměstnanci a posádka, kteří minulý rok pracovali na hvězdách Velkého bratra; termoska pro dojíždění Dunkin’ Donuts; moje oblíbená granola vyrobená lokálně zde v jižní Kalifornii; …a nakonec ta nejlepší, moje nejoblíbenější kniha vůbec. Hádáte správně: Bible svatá a je to studijní Bible, takže pokud jste ji nikdy nevlastnili, tato vám řekne, jak ji číst a jak ji následovat. Je to úžasné. Zadala lidi, kteří sledovali její další instagramový účet, @HaveFaithFamily .Snímek obrazovky instagramového videa, ve kterém Julie Chen Moonves ukazuje Bibli, že ona

Snímek obrazovky videa na Instagramu, ve kterém Julie Chen Moonves ukazuje Bibli, kterou rozdává fanouškům – a kterou darovala alespoň jednomu herci BB22.

Bible je NIV Foundation Study Bible , který Amazon se prodává za 32,49 $ a popisuje se jako celosvětově nejpopulárnější překlad moderní angličtiny do angličtiny – Nová mezinárodní verze – nabízí přístupné a snadno použitelné uspořádání s přímočarými a širokými studijními poznámkami, které vám pomohou objevit krásu a pravdu Božího slova.

The National Enquirer – což není publikace, která by si získala novinářskou důvěru, zčásti proto přiznal, že platí ženám, aby nemluvily o aférách s Donaldem Trumpem —ve skutečnosti psal koncem listopadu o dárcích pro Velký bratr členové posádky. Její článek citováno anonymní zdroj, který řekl: „Lidé byli tak uraženi, že zavolali lidské zdroje, aby si stěžovali, a to lidi opravdu drtilo špatně. Cokoli náboženského by nemělo být součástí pracoviště. A i když to bylo míněno jako poťouchlý nebo jako vtip, nebylo to vtipné.

Dnes, Velký bratr podcaster Alex Kidwell tweetoval Julie Chen-Moonves také dala všem zaměstnancům #BB22 Bible jako bonus na konci sezóny, když očekávali kontroly.

Julie Chen Moonves — kdo začala profesionálně používat příjmení svého manžela poté, co byl nucen rezignovat poté, co ženy řekly, že je sexuálně obtěžoval, napadal a mstil se proti nim – zveřejnil na sociálních sítích náboženský obsah .

Během sezóny Julie zveřejnila svou fotku v zákulisí, jak drží Bibli a jeden fanoušek napsal na Twitter, Julie Chen je támhle a drží Bibli na natáčení, zatímco sleduje, jak se v tom domě děje tolik vylomenin. Diskriminace v těchto zdech je hrozná a nepřijatelná. ( Na BB22 dominovala all-white aliance opakovaně nominuje všechny kromě bílých mužů na vystěhování.)

Julie také zveřejnila svou fotku s obličejovou maskou BB22 z milosti Boží a dříve, 1. listopadu, zveřejnil(a) obrázek těch masek a Bible s titulkem Jediná kniha povolená v domě BB je tato právě tady. Bible svatá. Opravdu Slovo.

Na Velký bratr , soutěžící si s sebou nesmějí nosit žádnou četbu kromě náboženských textů, ale neomezují se pouze na Bibli.

Koncem minulého měsíce McCrae Olson z BB15 přidal obrázek na Instagram sám na sobě masku značky Big Brother, na které jsou vyšité BB22 a Milostí Boží, a poděkoval Julii za masku.

Julie také citovala z Bible jako svá závěrečná slova během Velký bratr 22 , parafrázovat Matouš 7:12 řka: A pamatujte na zlaté pravidlo: Čiňte jiným, jak chcete, aby oni činili vám.

Ona řekl Entertainment Weekly Rozhodl jsem se skončit těmito slovy, protože Black Lives Matter a nyní je čas promluvit. Pokud by se počet černých životů, které byly odebrány, stal lidem vašeho původu, řekli byste (vyplňte) Na životech záleží! Je to moje víra v Boha, která mě vede přes tyto nejisté časy.

Kevin rozbaluje dárek od Julie Chen Moonvesové

Kevin Campbell, fotografoval pro Big Brother 22

Kevin Campbell, fotografoval pro Big Brother 22 (Foto Chris Collins / CBS)

Z videa na Instagramu je jasné, jak moc si Julie myslí, že tyto dárky jsou úžasné, od její oblíbené granoly po Bibli, a nepochybně jsou její úmysly dobré. Je ale vhodné posílat náboženské dary spolupracovníkům bez ohledu na to, zda sdílejí vaše náboženství či nikoli? Ne.

Z videa zveřejněného online je také jasné, že takové dárky posílají zprávy svým příjemcům. Dary, které Julie rozdala zdarma, jsou tytéž, které včera večer otevřel a odhalil v živém videu jeden z členů obsazení BB22, Kevin Campbell.

v veselé video zveřejněné na sociálních sítích Kevin v reálném čase zjišťuje, co obdržel od CBS. Nejprve vytáhne z krabice Bibli a řekne: Můj Bože. Jsou jako, Ty jsi tak nekřesťanský, jako – potřebuješ Ježíše. To je to, co říkají, jako bych potřeboval zasraného Ježíše.

Kevin, který se poprvé objevil na Velký bratr 11 a umístil se na třetím místě, napsal ve svém životopisu pro letošní sezónu 22, vyrostl jsem jako svědek Jehovův, ale ve 21 letech jsem byl exkomunikován. V roce 2009, Kevin řekl GLAADovi ,

Vzpomínám si na okamžik, kdy jsem si uvědomil, že jsem gay, když jsem byl na schůzce v kostele a oni četli v Bibli verš o tom, jak jsou muži, kteří spí s muži, zlí a zlí. A pamatuji si, jak jsem to jako dítě poslouchal a říkal jsem si: 'Ach můj bože, myslím, že to jsem já!' Měl jsem pocit, jako by se na mě dívalo celé shromáždění a cítil jsem se špinavý, a víte, rozhodně mě to ovlivnilo. . Naopak si myslím, že mi to pomohlo stát se báječným člověkem, kterým teď jsem, protože se už nikdy nechci vrátit do toho kouta – nikdy se nechci vrátit do skříně. Ten pocit už nikdy nechci zažít. Nechci se do toho prostoru znovu vracet, a proto jsem byl báječný, jako bych byl v domě, protože jsem nechtěl, aby mě někdo znovu uložil do skříně.

Ve videu se Kevin ptá: Co se děje? před přidáním je karta. To je od Julie. Směje se a říká, že Julie řekla, že potřebuji Ježíše, než si přečtu, co je na kartě:

Děkujeme za další neuvěřitelnou sezónu. Díky Boží milosti jsme mohli pracovat v bezpečném prostředí. Zůstaňte v bezpečí, zdraví, ale nejprve káva Dunkin’ Donut a modlitba. Chvála Bohu a Amen.

Kevinova odpověď: Sakra, Julie dostala hella Jesus-y.