Chytrý a odvážný krok v jinak ploché epizodě Survivor David vs. Goliáš

Chytrý a odvážný krok v jinak ploché epizodě Survivor David vs. Goliáš

Většina sezón Survivor má své propady a některé jsou dlouhé několik epizod. Během toho jsme byli #požehnáni Přeživší David vs. Goliáš s powerhouse epizodou za powerhouse epizodou.

Takže epizodě 12, So Smart They’re Dumb, lze odpustit, že byla nejslabší v sezóně výjimečných epizod. Na stupnici od 1 do 10 to byla možná 5 nebo 6, i když se to zdá horší, protože tohle byla sezóna 12s.

Epizoda prozradila svůj nejzajímavější moment během ukázky z minulého týdne: Gabby řekla Alison a Kaře, že je připravena zaútočit na Christiana, se kterým ji pojilo neuvěřitelně silné přátelství a spojenectví.Navíc se velká část epizody zdála být zaměnitelná. Výzva na imunitu byla opět výzvou k vytrvalosti zahrnující rovnováhu a držení hole; výzva k odměně měla jen mírný zvrat v té, kterou jsme již viděli; návštěva blízkých neospravedlňovala náklady na letenky na Fidži.

I když to skončilo krátkým okamžikem dramatu po chytrém tahu, který se nakonec obrátil proti jednomu hráči a ukončil tak skvělou alianci a partnerství, stále tomu chyběla jiskra a život z předchozích 11 epizod této sezóny.

Navíc jsme museli trpět epizodou The Jeff Probst Show, ve které svému zajatému publiku rozdával místo aut lásku.

Nebudu trávit mnoho času návštěvami milovaných, které jsou čím dál nesnesitelnější televizí, plnou prázdných frází a vesele znepokojivých postřehů o známých vztazích, které Stephen Fishbach charakterizoval jako Jeff Probst, který se snaží porozumět lidem a jejich emocím:

Také, když jsem si na to začal stěžovat na Twitteru, uvědomil jsem si to Už jsem psal o návštěvě milovaných , tak si to běž přečíst, jestli chceš být taky naštvaný.

Gabby navzdory výsledku udělala správnou věc

Gabby Pascuzzi, Survivor David vs. Goliath, epizoda 5

Gabby Pascuzzi během Jackets and Eggs, páté epizody Survivor David vs. Goliath. (Foto Robert Voets/CBS Entertainment)

Jedna věc, kterou na tomto obsazení obzvlášť miluji, je to, že tolik z těch, kdo byli odhlasováni, jsou zklamaní, a přesto jsou vůči svým spoluhráčům veselí.

Davie nám řekl, že i když ho Christian dvakrát bodl po zádech a pokusil se ho odhlasovat, neberu to osobně. (Ale kdo ti vzal -ly, Davie?)

A když Gabby odcházela z Kmenové rady, ve skutečnosti se omluvila osobě, kterou se pokusila odvolit, ale která ji omylem poslala domů: Promiň Christiane! Miluji tě.

Je tam skutečná náklonnost a respekt a měla by existovat i pro Gabby, zvláště od té doby, co se pokusila odhlasovat nejoblíbenějšího hráče ve hře, a zejména od té doby je vystavena dvojímu metru .

Jak všichni milují Christiana, Gabbyino rozhodnutí obrátit se proti němu bylo naprosto chytré – protože jak řekla, je vnímána jako Christianova parťáka a všechno dělali společně.

Věděla, jak ji všichni ostatní vnímají, a věděla, že musí toto vyprávění upravit. Způsob, jak vyniknout, je vyřadit osobu, která hravě zvítězí na závěrečné Tribal Council (v této hře ho nemůže porazit ani duše, řekla Alison).

proč to dělat teď? Christian dal jasně najevo svůj případ, když vyhrál tuto šílenou výzvu odolnosti proti imunitě, protože už dokázal, že je zručný v hádankách. Potenciálně by mohl vstoupit do poslední čtyřky s výhrami ve výzvě imunity sám, takže je ten správný čas, kdykoli imunitu nemá. No, viditelná imunita.

Christian Hubicki, Survivor David vs. Goliath, epizoda 12

Christian Hubicki během 12. epizody Survivor David vs. Goliath (Obrázek CBS)

Jsem nadšená, jsem nervózní a jsem smutná, řekla Gabby v rozhovoru poté, co se rozhodla zaslepit svého spojence. Christian nechce, abych vyhrál, Christian chce, aby Christian vyhrál, takže to musím udělat, pokud chci tuto hru vyhrát.

Diskuse o Davidovi vs. Goliáš po sloučení a posun kmenových aliancí maskují, že jde skutečně o individuální hru. Nick začal epizodu tím, že řekl, že Christian a Gabby jsou tak chytří, že jsou hloupí a naříkají nad svým hlasem proti Carlovi, protože jsme spálili každou výhodu, abychom získali kmenovou většinu, a pak jsme se obrátili proti jejich vlastnímu kmeni.

Ale Gabby nám i všem ostatním připomněla, že hráči hrají individuální hru. A mnoho dalších hráčů také dělalo tahy ve svůj prospěch:

  • Davie, který si myslí, že Christian je dobrý štít, dal Christianovi upozornění na obrat proti němu.
  • Angelina a Mike si uvědomili, že mohou hlasovat pro Gabby, takže kdyby Christian hrál idol, zbavili by se hráče, který by byl dostatečně chytrý a odvážný, aby se postavil proti Christianovi.

Když Davie šel za Christianem a varoval ho, Christian řekl: Je těžké tomu uvěřit.

Přesto hrál svůj idol v Tribal Council, která začala těch nejzábavnějších momentů epizody. Když Probst požádal o idoly a pak řekl dobře, když nikdo nehrál, Christian řekl: Dej mi druhého Jeffa. Ještě si nejsem jistý.

Pak se rozhlédl po svých spoluhráčích, jako by se jim snažil číst ve tvářích a/nebo myšlenkách, a řekl: Budu hrát. To bylo v mé botě poslední čtyři kmenové rady.

Gabby odpověděla, že se omluvila jedné osobě, která dostala hlas kromě Christiana: Je mi moc líto, Alison, řekla Gabby, než se objevil hlas pro ni – a pak další. A Gabby přešla od toho, že si myslela, že oslepuje svého spojence, k tomu, že to selhalo a poslalo Alison domů, k uvědomění, že je pryč.

Jak Gabby řekla na Tribal Council, spoléhala na ostatní, ale teď v sobě nacházím ujištění, a pokud to nefungovalo, alespoň jsem něco udělal s důvtipem. Ano udělala.