Big Brother 21 má datum premiéry, trochu jiný program a nové logo

Big Brother 21 má datum premiéry, trochu jiný program a nové logo

CBS dnes oznámila, že jde o letní televizní reality show Velký bratr bude mít premiéru na konci června, což je nyní standardní datum zahájení, a bude se řídit obvyklým třídenním rozvrhem, i když s výraznou změnou programu.

Zatím není ani slovo o tématu, zvratu nebo obsazení, ani žádná zmínka od CBS o tom, kdy bude další velmi očekávaná letní show CBS, Ostrov lásky , bude přidán do rozvrhu.

Julie Chen Moonves se vrátí jako moderátorka a nadále bude divákům Velkého bratra připomínat kdo je Les Moonves.BB21 – a možná budoucí sezóny? – má nové minimalistické logo. Logo loňského roku byl na vrcholu nějaké tropické vegetace a zahrnoval číslo 20 s obrysem domu vytvářejícím negativní prostor v 0; letošní nezahrnuje číslo, ale zachovává stejný obrys domu:

BB21, Big Brother 21, BBUS sezóna 21

Rozpis BB21

Od sezón 1 do 14, Velký bratr měl premiéru v prvním nebo druhém červencovém týdnu, ale od té doby začíná vždy na konci června.

To platí i pro Big Brother sezónu 21: premiéra seriálu se bude vysílat dvě noci, úterý 25. června a středu 26. června, obě ve 20 hodin.

Doporučeno pro tebe: Velký bratr v zákulisí , od smlouvy hosta až po to, jak to v domě vypadá

Poté se bude řídit trochu jiným programem než minulý rok – stále se bude vysílat tři noci týdně, ale pro středeční epizody bude nový, pozdější čas:

  1. neděle v 8
  2. Středa v 9, počínaje 10. červencem
  3. Čtvrtky v 9, počínaje 10. červencem

Není přesně jasné, co se stane s epizodami v týdnu od 1. července, protože oznámení tento týden přeskakuje:

Po premiéře se bude vysílat ve středu 26. června (20:00-21:00, ET/PT) a v neděli 30. června (20:00-21:00, ET/PT). Počínaje středou 10. července se pořad přesouvá na středy a čtvrtky (21:00-22:00), nedělní vysílání zůstává ve 20:00.

Nedokážu si představit, že by mezi 30. červnem a 10. červencem přeskočilo devět dní, takže to pravděpodobně bude ve středu a čtvrtek.