Bachelorette, která byla během své sezóny sexuálně napadena, nebyla na setkání pozvána, uvádí zpráva

Bachelorette, která byla během své sezóny sexuálně napadena, nebyla na setkání pozvána, uvádí zpráva

Pro všechny dohromady – je to opravdu výjimečné, řekl Chris Harrison, když hvězdy z Bakalářka konečně se sešli během pondělního nočního shledání. Později řekl, že to byl pro první tři z vás kontroverzní předpoklad.

Až na to, že dva z těch tří tam ani nebyli: hvězda druhé sezóny Meredith Phillips a hvězda třetí sezóny Jen Schefft obě chyběly.

Když se show konečně prosadila – včetně významného času se špatnými chlapci z franšízy – skutečné shledání trvalo asi 10 minut dvouhodinového speciálu.Ale co jiného bychom čekali od franšízy, která neustále lže o něčem tak triviálním, jako je když se jeho hvězda chystá přeskočit plot a utéct z produkce ?

Chris Harrison nepřiznal, že dva z těch tří tam ani nestáli, i když je popsal jako svůj majetek: Je dobré, že mám své dívky zpět. Zasloužil se také o vytvoření sesterství, příběhu, který by se rozhodně měl převést do knihy a filmu: Sesterstvo Hostujícího Pantrymana.

Chris i Trista zmínili, že tam bylo 12 hvězd Bachelorette a Hannahina nepřítomnost byla způsobena tím, že právě natáčí 15. sezónu The Bachelorette.

Tak kde byli ti dva?

A má to něco společného s tím, že před rokem Meredith Phillipsová řekla, že byla zdrogována a sexuálně napadena během druhé sezóny členem posádky ?

Minulý týden, Chris Harrison řekl ET že to bylo všechno o plánování:

Bohužel tam Jen a Meredith nemohly být, protože jsme se museli dohodnout na rande. Na konci dne jsme tuto věc museli natočit. Takže jsme si vybrali den, kdy jsme jich mohli získat tolik, kolik jsme mohli, ale bohužel rozvrhy, dovolené, byly jedním z nich, prostě se nedaly změnit. A my jsme prostě museli stisknout spoušť a udělat to.

To je logická odpověď. Přeci jen dát dohromady 14 lidí je těžké.

Ale Steve Carbone, aka Reality Steve, na jehož podcastu Meredith vyprávěla svůj příběh o napadení, tweetoval obsah textové zprávy od Meredith, která řekla, že nebyla nikdy pozvána.

Meredith Phillips, The Bachelorette sezóna 2

Hvězda 2. sezóny The Bachelorette Meredith Phillips. (Foto: Bob D'Amico/ABC)

Realita Steve říká, že Meredith mu napsala toto:

Ne, nikdy jsem nebyl kontaktován ani s nikým nemluvil. Ani jsem nevěděl, že se představení koná.

Zde je celý tweet:

I když jsou to informace z druhé ruky, Steve je zjevně spojen s Meredith. A to by znamenalo, že osoba, která před rokem prohlásila, že prozradila, že byla napadena někým najatým produkcí, nejen že nebyla pozvána zpět, ale ani nevěděla, že se setkání děje.

Chris Harrison ve svém rozhovoru pro ET řekl:

Jen a Meredith jsou zastoupeni, jsou v této věci oslavováni, velmi je milujeme a jsou součástí naší rodiny a tohoto sesterství, ale prostě se k nám nemohli přidat.

Ta úplně poslední část by mohla být pravda: Je těžké se připojit, pokud nejste pozváni.